Lehed

esmaspäev, 9. november 2015

Halloween

Ega ei olegi väga palju uut ja huvitavat teinud.

Laupäeval äratati jälle suhteliselt vara üles ning siin ütlesid vanemad, et me läheme ujuma. Meil on siin linnas väikene ujula ning seal ma sain lõpuks sauna. Mõtlesin, et oh jess, lõpuks saun. Astusin sisse ja esimene küsimus oli, et kas see on siis mingi saun või? Kedagi teist seal ei olnud ehk siis ma otsustasin päris kõvasti leili visata, kuid nii soojaks kui ma soovisin ikkagi ei läinud. Vahepeal tulid hostema ja hostõde ka sinna, aga nende jaoks oli ikka liiga kuum. Koju jõudes otsustasin jälle kräsupeakooki teha, sest minu pere polnud seda maitsnud. Seekord kandsin selle eest hoolt, et kook sügavkülma ei jõuaks :D. Õhtul läksid vanemad peole, kaks kõige väiksemat läksid vanavanamate juurde ning mina ning kaks vanemat last jäime koju. Hostvend tahtis „üksinda kodus 2“vaadata. Nagu seda ei vaataks iga jõulud :D siin Taanis on ka see telekas igal aastal.

Pühapäeval tahtsid vanemad jalutuskäigule minna ning ka vanavanemad liitusid meiega. Ilm oli ilus ja esialgu tundus ka väga soe. Sõitsime ühe järve äärde, mille ümber oli mets ning rada kus jalutamas käiakse. Kahjuks tuli välja, et õues on ikka külm ning selleks, et veidi sooja saada otsustasin auto juurde tagasi minnes terve tee joosta. Pärast tulid vanavanemad meie juurde ning lõpuks sõime kõik koos kooki. Pühapäeval rääkisin ikka väga palju taani keelt.Okei see on tegelikult kooli juures tehtudNii nüüd jäi pikk vahe sisse, sest elu on suhteliselt rutiinne, kuigi samas koguaeg on midagi teha ja kuskil käimine.

Kirjutan nüüd veidi Halloweenist. Kuigi mulle öeldi, et siin eriti Halloweeni ei tähistata, siis tegelikult tuli välja ikkagi vastupidine. Hostema ütles, et tema on see inimene kes kas ei tähista üldse või siis annab endast maksimumi. Ehk siis jah, kogu maja kaunistasime ära, kostüümid selga jne pluss siis läksime trick or treat-ima (komm või pomm). Mina olin see kes kuskil tagaplaanil seisis, sest lapsed olid ikkagi need kes kommi küsisid, kuid ühes kohas läks hästi, ka mina sain šokolaadi. Pärast läksime koju ning sõime kõik koos (meile tulid külla perekonnasõbrad oma lastega).


Oma mega ägedate hostvanematega

Nädal hiljem käisin maisilabürindis koos teiste minu tsooni võp-idega. Kuna see oli pereüritus siis läksime kõik koos sinna. Hiljem sõime ning ajasime juttu. Oli tore jälle neid näha.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar