Lehed

esmaspäev, 30. november 2015

6 tundi kooriproovi

See on jälle veii vanem postitus, sest ma kirjutan endale arvutisse teksti valmis, aga siia postitamisega läheb alati aega :D

Nagu ma olen maininud, siis elu on tegelikult rutiinis, kuid samas kalendrisse vaadates on mul kõik nädalad täiesti täis planeeritud. Eriti nädalavahetused. Näiteks sel nädalavahetusel pidin kooris olema, mõlemal päeval 6h. See oli ikka mega väsitav, laulude pähejäämisega on ka probleeme, sest kõik on ju taani keeles, aga juba läheb paremini :D Eriti jama oli siis, kui hakkasime koreograafiat tegema ning noodid pidime kõrvale viskama. Ei ole hullu, sain hakkama :D Kahjuks vist on lood nii, et muusikal toimub veebruari esimesel nädalal…jaaa mina olen siis Norras perega suusatamas.

Nüüd olen Taanis olnud juba 4 kuud ning ma märkasin midagi. Mu peavalud on kadunud. Need peavalud hakkasid pihta umbes 8.klassis ning asi läks aina hullemaks ning see ei olnud migreen vaid lihtsalt pingepeavalud. Valuvaigistite söömine ei olnud hea asi, kuid muu ei aidanud. 11.klassis ei aidanud enam valuvaigistid ka. Kui peavalu tuli, siis ei suutnud enam millelegi mõelda ning mu kogu keha oli nagu halvatud. Nüüd aga siin olles on need kadunud, sest siin on vähem stressamist kooli pärast, kuigi ega kõik siin kah ainult lust ja lillepidu pole.


Üleüldse on mu elustiil päris palju muutunud, kuid ma olen väga rahul, et ma siia tulin.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar