Lehed

reede, 31. juuli 2015

Laagri 6. päev

Täna algas hommik nagu alati. Taani keele tunnis joonistasime oma sugupuu ja siis pidime küsima küsimusi ja selle järgi taani keeles vastama. Ma vist ei olegi rääkinud, mida me seni õppinud oleme. Igatahes me oleme õppinud nädalapäevi, lihtsalt numbreid, järgarve, kella, niisama sõnu, asju mitmuses ütlema jne. Teises tunnis pidime 2h rääkima facebookist, instagramist, snapchatist jne ning kui palju me võiks neid vahetusaasta jooksul kasutada ja mida me tohiks ja mida mitte postitada. Pika venitamisega saime 30 minutiga hakkama, sest meie grupis ei ole neid inimesi, kes paneks internetti igat oma tujumuutust kirja.

Täna oli meil jälle ühel inimesel sünnipäev st me saime jälle kooki süüa ja kaasa laulda laulu, mida me jätkuvalt kaasa laulda ei oska :D

Meile tehti workshopi ehk siis meid jagati kaheks grupiks. Esialgu läksime saali kuhu tuli meie grupi vabatahtlik Christian, kes oli tulnukaks riietatud ning laua peal olid mõned asjad võileiva jaoks ja cola. Kuna tema ei teadnud, mida kuidas teha tuleb pidime meie teda taani/inglise keeles juhendama. Igatahes nalja sai. Edasi saadeti meid teise ruumi, kus oli kuus lauda ja kui me ruumi sisenesime, ei tohtinud me kellegagi rääkida. Laual oli kaardimängu jaoks reeglid ja me pidime aru saama, mida me mängima hakkama. No mina ei saanud lõpuni aru, mida me mängisime :D, aga kuidagi sa võisid saada endale laua peal olevad kaardid ja kui sul neid kõige rohkem oli, siis sa võitsid ehk liikusid edasi järgmisesse lauda. Järgmises lauas aga mängiti teisiti. Nende kahe asjaga üritati meile näidata, et vahetusaastal peab jälgima, mida teised teevad ja hakkama saama jne.

Täna võeti minult ära mu telefon lihtsalt sellepärast, et ma hoidsin seda käes. Ma isegi ei näppinud seda, aga no okei, pole hullu. Puudust ma sellest ei tundnud :D Ja siis ma tegin midagi, mille üle ma uhke olen…ma proovisin heeringat ja see oli üllatavalt okei :D


Peale õhtusööki otsustasime oma kodugrupiga, et läheme filmima seda videot, mis meil tuleb homseks talendishowks kokku panna. Oli huvaitav filmida suvalisel tänaval, eriti kui elumajad on täpselt kõrval ja inimesed mööda jalutavad :D. Tänu filmimisele jäi mul kahjuks õppimata üks tants, mida teistele õpetati. Seda tantsu tantsivad õpilased kooli lõpupeol. Ja lisaks sellele jäi mul söömata magustoit ja ma ei saanud ka kioskist kommi osta, aga ma arvan, et ega see mulle halba ka ei tee :D Selle filmimise ajal tundsin, et me oleme kuidagi lähedasemaks saanud, pluss on mega äge leida naaberriikide vahel ühiseid asju, kasvõi lihtsalt sõnu, mis on sarnased.

Hanna-Brit ja mina 
Foto: Hanna-Brit Rist

Kadri ning läti kutid Krists ja Kristaps
Foto: Hanna-Brit Rist

Gabija (Leedu), Krists ja Kristaps
Foto: Hanna-Brit Rist

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar