Lehed

kolmapäev, 1. juuli 2015

ELO


Hej

Lennu kuupäev liigub aina lähemale ning praeguseks on juba vähem kui neli nädalat jäänud. Aga nüüd asjast. 26. - 28. juunil toimus ELO Kurtna peo- ja puhkekeskuses. Kuna me pidime juba kell 9 hommikul olema Balti jaamas, otsustasin, et lähen juba eelmine päev Tallinna. See oli hea otsus, sest päris paljud olid tulnud samal varahommikul rongiga Tallinna ja no nad olid ikka täiega väsinud. Sealt sõitsime edasi rongiga Kiisale ja kõndisime peo-ja puhkekeskusesse. Fun fact: seal täpselt kõrval on Vembu-tembumaa. Kohale jõudes jagati meid tubadesse. Minuga olid ühes toas veel kolm tüdrukut: Kristi (Tšiili), Lisanna (USA) ja Eliise Marie (Prantsusmaa). 

Mõlemad hommikud algasid meil nii, et vabatahtlikud karjusid või laulsid ukse taga  ruuporiga. Sealt edasi hommikuvõimlemist tegema, mis mulle isegi täitsa meeldis kuigi ma pole üldse hommikuinimene.

Nende kolme päeva jooksul olid meil erinevad workshopid ehk töötoad vms. Näiteks vabatahtlikud (ehk kunagised vahetusõpilased) rääkisid oma vahetuskogemustest, mis oli vist mu kõige lemmikum workshop. Peale selle rääkisime veel kuidas lahendada tekkinud probleeme, piiridest, reisikorraldusest, kindlustusest, kultuurist jne.  Ja veel üks asi, mis tuleb kindlasti välja tuua, on see, et me saime ELOl päris palju süüa (nagu yfus alati) :D 

ELOl tegime ka palju energisereid ehk siis mänge (big fat pony sai mu lemmikuks). Mõned olid sellised millega sai palju karjuda, st ELO lõpuks oli hääl läinud, aga äge oli :D

Mainin ära, et ELOl mõned isegi teadsid mind tänu minu vaiba loole :D 

Mulle meeldis väga see, et kuna kõik meist ju lähevad vahetusaastale, siis meil on alati midagi millest rääkida. Niisiis polnud probleemi kuskile punti lihtsalt sisse hüpata ja hakata rääkima ning sellega sai ka endale palju uusi sõpru, keda kahjuks ei näe rohkem enne järgmist suve.
Meie lend ja vabatahtlikud
ELO peakorraldajad ja meie lend + vabatahtlikud
Mängimas ja ringi keskel väsinud peakorraldaja Anneli ning Martin

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar